Wierszyki na przeprosiny dla niej i dla niego

    Wierszyki na przeprosiny dla niej i dla niego

    Jeżeli chcesz kogoś przeprosić to możesz to wyrazić w postaci wierszu. Mamy takie przeznaczone dla dziewczyn czy też dla chłopców oraz przyjaciół, żony, męża i wiele innych. Każdy z Was powinien tutaj znaleźć coś ciekawego. Takie wierszyki przeprosinowe można wysłać pocztą wraz z kwiatami jak i też z pomocą smsa.

    Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
    Miś brunatny ciepła i miodu…
    Miś na niebie gwiazd wokół siebie…
    A ja miś samotny potrzebuje Ciebie.
    Dla Kochanej Myszki która jest najważniejszą osobą w moim życiu, a którą tak bardzo zraniłem:( WYBACZ MI ANIOŁKU!!! Na Zawsze twój MIŚ:*

    ***

    Przepraszam ze cię zraniłem
    przepraszam ze głupi byłem
    przepraszam ze nie wiedziałem ile dla mnie znaczyłaś
    i nie wiem czy mi wybaczyłaś

    ***

    Przepraszam Cię, kochanie, że tak Cię zraniłam
    Przepraszam Cię, kochanie, że Ci wtedy nie wierzyłam
    Że uśpiłam naszą wielką miłość
    Ale cieszę się, skarbie, że się w końcu obudziłam
    i do naszej mocnej miłości wróciłam.

    ***

    Przepraszam za Twój zmarnowany czas, Przepraszam za kłamstwa i fałsz, Przepraszam wiem, że mogłam inaczej. Przepraszam za źle wybrana drogę, Przepraszam chciałabym cofnąć czas, A najbardziej za to Cię przepraszam, Że pisząc te słowa łzami, wspomnienia zraszam. Przepraszam!

    ***

    Sama nie wiem o co nam poszło i nie wiem o jaką rzecz
    Ja powiedziałam zrywam ty powiedziałeś cześć
    Odeszłeś z uśmiechem na twarzy ja w oczach miałam łzy
    Lecz nigdy nie pokochałam nikogo aż nagle zjawiłeś się ty
    Którego poznałam mając naście lat
    Z którym zerwałam poznając losu smak!

    ***

    Chciałam Cię przeprosić…
    Za to, że Cię kocham
    Za to, że przez Ciebie szlocham…
    Za serce, które z bólu pęka
    Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka…
    Za to, że się już poddałam
    Za to, że z Tobą po prostu być chciałam
    Za noce, nieprzespane…
    Za gwiazdy rozkochane
    Za serce, które bije dla Ciebie…
    Za to, że nie było całkiem jak w niebie
    Za to, że chcę zapomnieć Ciebie
    Za Twoje, piękne oczy
    Za to, że jestem zaliczonym tekstem
    Za to, że obdarowałam Cię każdym moim gestem…
    Za usta, które Twym smakiem są wypełnione
    Za wszystkie wspomnienia bo zostały

    ZOSTAW ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here