Jeżeli chcesz kogoś przeprosić to możesz to wyrazić w postaci wierszu. Mamy takie przeznaczone dla dziewczyn czy też dla chłopców oraz przyjaciół, żony, męża i wiele innych. Każdy z Was powinien tutaj znaleźć coś ciekawego. Takie wierszyki przeprosinowe można wysłać pocztą wraz z kwiatami jak i też z pomocą smsa.
Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.
Miś brunatny ciepła i miodu…
Miś na niebie gwiazd wokół siebie…
A ja miś samotny potrzebuje Ciebie.
Dla Kochanej Myszki która jest najważniejszą osobą w moim życiu, a którą tak bardzo zraniłem:( WYBACZ MI ANIOŁKU!!! Na Zawsze twój MIŚ:*
***
Przepraszam ze cię zraniłem
przepraszam ze głupi byłem
przepraszam ze nie wiedziałem ile dla mnie znaczyłaś
i nie wiem czy mi wybaczyłaś
***
Przepraszam Cię, kochanie, że tak Cię zraniłam
Przepraszam Cię, kochanie, że Ci wtedy nie wierzyłam
Że uśpiłam naszą wielką miłość
Ale cieszę się, skarbie, że się w końcu obudziłam
i do naszej mocnej miłości wróciłam.
***
Przepraszam za Twój zmarnowany czas, Przepraszam za kłamstwa i fałsz, Przepraszam wiem, że mogłam inaczej. Przepraszam za źle wybrana drogę, Przepraszam chciałabym cofnąć czas, A najbardziej za to Cię przepraszam, Że pisząc te słowa łzami, wspomnienia zraszam. Przepraszam!
***
Sama nie wiem o co nam poszło i nie wiem o jaką rzecz
Ja powiedziałam zrywam ty powiedziałeś cześć
Odeszłeś z uśmiechem na twarzy ja w oczach miałam łzy
Lecz nigdy nie pokochałam nikogo aż nagle zjawiłeś się ty
Którego poznałam mając naście lat
Z którym zerwałam poznając losu smak!
***
Chciałam Cię przeprosić…
Za to, że Cię kocham
Za to, że przez Ciebie szlocham…
Za serce, które z bólu pęka
Za to, że miłość to (niby nie, a jednak) udręka…
Za to, że się już poddałam
Za to, że z Tobą po prostu być chciałam
Za noce, nieprzespane…
Za gwiazdy rozkochane
Za serce, które bije dla Ciebie…
Za to, że nie było całkiem jak w niebie
Za to, że chcę zapomnieć Ciebie
Za Twoje, piękne oczy
Za to, że jestem zaliczonym tekstem
Za to, że obdarowałam Cię każdym moim gestem…
Za usta, które Twym smakiem są wypełnione
Za wszystkie wspomnienia bo zostały
