0 4 views
  Przed chwilą padał deszcz. Dwa śliczne motylki bawią się wśród kałuży. Ściągnij obrazek na dysk, wydrukuj i pokoloruj najpiękniej jak potrafisz. Miłej zabawy!

   0 6 views
   Ten motylek wygląda na bardzo głodnego. Spójrz jak łapczywie spijaj nektar z tej prześlicznej róży.  ściągnij obrazek na dysk, wydrukuj i pokoloruj obrazek. Miłej zabawy!

    0 5 views
    Spójrz na ten śliczny obrazek. Malutki motylek lata wokół kwiatów. Wydrukuj obrazek i dorysuj inne motylki albo kwiatuszki. Miłej zabawy!

     0 3 views
     Najczęściej spotkasz motyle na kolorowej łące. Te przepiękne owady uwielbiają przebywać wśród kwiatów, z których zjadają pyłek. Wydrukuj i pokoloruj obrazek najpiękniej jak potrafisz. Miłej zabawy!

      0 3 views
      Motyle mają cztery skrzydła i sześć nóg. Ich wielkość, która waha się od 3milimetrów do 30 centymetrów. Pokoloruj obrazek najpiękniej jak potrafisz. Miłej zabawy!

       0 5 views
       Motyle stanowią  drugą pod względem liczebności grupę owadów. Obecnie na świecie żyje około 150 tysięcy gatunków motyli, z czego w Polsce ponad 3 tysiące. Występują na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wydrukuj i pokoloruj obrazek najpiękniej jak potrafisz. Miłej zabawy!

        0 4 views
        Motyle dzieli się na dwa rodzaje. Motyle dzienne i motyle nocne, tak zwane ćmy. Ćmy zazwyczaj mają ciemniejsze ubarwienie. Motylek na obrazku będzie tym, który żyje w dzień czy w nocy. Wydrukuj i pokoloruj obrazek. Miłej zabawy!

         0 4 views
         Śliczny motylek czeka, aż go pomalujesz. Wydrukuj obrazek i dorysuj łąkę po której ten uroczy motylek może latać. Ściągnij obrazek na dysk, wydrukuj i pokoloruj. Miłej zabawy!

          0 3 views
          Wydrukuj kontur motylka. Narysuj później na jego skrzydełkach swoje ulubione wzory i pokoloruj je ulubionymi kolorami. Miłej zabawy!

           0 4 views
           Temu uroczemu motylkowi brakuje jedynie kolorów. Wybierz swoje ulubione kredki i pokoloruj motylka na obrazku najpiękniej jak potrafisz. Miłej zabawy!

            0 3 views
            Śliczna papużka opiera się na literce „P”. Papugi mają mocne dzioby i kolorowe piórka. Mieszkają w dziuplach i nie budują gniazd. Ściągnij obrazek na dysk, wydrukuj i pokoloruj. Miłej zabawy!

             0 9 views
             Spójrz na papugę na obrazku. Wygląda na bardzo zadowoloną. Ubrana jest w piękną muchę. Wygląda jakby odpoczywała. Ściągnij obrazek na dysk, wydrukuj i pokoloruj. Miłej zabawy!