Godzilla znowu nawiedziła Nowy York. Na pewno spowoduje wiele zamieszania. O dziwo w tą złą postać wcielimy się my i będziemy mogli zniszczyć co tylko będziemy chcieli. Zjedz wszystkich ludzi Godzillą a następnie dojdź do końca trasy. Spowoduj jak najwięcej szkód aby otrzymać jak najwięcej punktów. Sterowanie strzałkami i myszką
